Nabídka masáží

Rekondiční masáže
(vhodné pro běžně unavené svaly a relaxaci a to i duševní)

Ideální prevence svalových potíží s možností protažení a prokroužení horních, nebo dolních končetin. Četnost těchto masáží je pouze na Vašem uvážení a aktuálním stavu. Ať už jednou týdně, nebo případně jednou za měsíc.

Masáž problémových stavů
(různé úrovně namožení, stažení, nebo zhmoždění)

Masáž zad
Masáž zad

Cílem masáže je uvolnit poškozené svalové partie. Podle jejich aktuálního stavu je také nutnou součástí časté opakování masáží s postupným snižováním počtu návštěv maséra. Přerušení pravidelných masáží na základě vlastního uvážení může v tomto případě z pravidla vést k obnovení potíží. Toto pro Vás bude ve finále znamenat, že masér musí začít znovu řešit Váš zhoršený stav od začátku. A bohužel to zpravidla obnáší mnohem větší počet masáží než při zahájení masáží prvních.

Zahřívací masáže
(rychlé prokrvení svalů a jejich uvedení do pohotovostního stavu)

Masáž nohou
Masáž nohou

Tyto masáže mohou zpravidla využívat sportovci (i rekreační), před zahájením zápasů. Fotbalisti, hokejisti, volejbalisti, ragbisti, tenisti. Samozřejmostí je i jakákoli další aktivita, jako je tanec, nebo plavání. Ve všech případech touto masáží zákazníci preventivně předchází poškození svalů. Tato masáž prokrvením svalů umožňuje od začátku činnosti jejich intenzivnější zatížení.

Nedílnou podporou ve všech těchto uvedených variantách masáží jsou také používaná média (např. masážní emulze, oleje, nebo krémy). Jejich použití se vždy společně konzultuje. Běžně lze volit mezi emulzemi neutrálními, regeneračními, hřejivými, nebo chladivými. Zákazníci mohou také využívat pestrou paletu výrobků (nejen masážních esenciálních olejů), nakupovaných přímo od výrobce firmy SALOOS s nimiž mám již delší dobu velice dobré zkušenosti.

Dvořák Štěpán 2010 - 2024